Ispanijos jaunimo komanda pažemino Lietuvos vyrų rinktinę

Lietuvos futbolo rinktinė antradienio vakarą turėjo rungtyniauti prieš Ispanijos pagrindinę ekipą. Vis tik, Ispanijos ekipos rūbinėje įsisuko koronavirusas, o pagrindinę sudėtį prieš mačą su Lietuva pakeitė iki 21-erių metų komanda, kuri net 4:0 išrašė gėdingą pralaimėjimą Lietuvos futbolininkams.

Rungtynes ispanai pradėjo greitu įvarčiu ir jau trečiąją minutę Hugo Gullamnas nuginklavo Lietuvos rinktinės vartininką Tomą Švedkauską bei išvedė ispanus į priekį 1-0. Praleistas įvartis Lietuvos vyrų neįplieskė, o kamuolį ir toliau kontroliavo ispanai, kurie 24-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį, o jo autoriumi tapo Brahimas Diazas.

Po ilgosios pertraukos ispanai ir toliau dominavo aikštėje. 54-ąją minutę puikiai baudos smūgį realizavo po keitimo pasirodęs Juanas Miranda ir pelnė trečiąjį ekipos įvartį. Paskutinę vinį į lietuvių karstą įkalė Javi Puado, kuris puikiai įveikęs lietuvių gynybą dar kartą pasiuntė kamuolį į lietuvių vartų tinklą.

Tai buvo jau šeštasis Lietuvos rinktinės pralaimėjimas iš eilės. Paskutinį kartą lietuviai pergalę šventė lapkričio 18 d. prieš Kazachstano rinktinę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts