Kroatai dar kartą suklupo Euro 2020 čempionate

2018 metų pasaulio vicečempionai Europos futbolo čempionate ir toliau neranda rakto į pergales. Zlatko Daličiaus auklėtiniai nesugebėjo įrodyti favoritų statuso ir lygiosiomis 1:1 sužaidė su Čekijos nacionaline rinktine.

Rungtynes abiejų ekipų žaidėjai pradėjo pasyviai. Vis tik, nors abi ekipos puolime nežibėjo teisėjas po VAR peržiūros 37-ąją minutę į Kroatų vartus skyrė 11 metrų baudinį. Baudinį realizuoti stojo Čekijos rinktinės puolėjas Patrikas Schickas bei tiksliu smūgiu išvedė savo ekipą į priekį 1:0.

Po praleisto įvarčio Kroatijos rinktinės žaidimas ženkliai pagyvėjo. Antrojo kėlinio pradžioje Kroatai į aikštę žengė pagyvinę puolimą. 47-ąją minutę baudos aikštelėje su kamuoliu atsidūręs Ivanas Perišičius stipriu smūgiu tiksliai pasiuntė kamuolį į čekų vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Antrajame kėlinyje abi ekipos demonstravo kur kas aktyvesnį futbolą, tačiau įvarčių rungtynėse pasiekta daugiau nebebuvo.