Legendinis T. Henry pradeda trenerio karjerą – diriguos „Monaco“ komandai

Beveik po 20 metų pertraukos Thierry Henry grįžta ten, kur prasidėjo jo kelias į didįjį futbolą – "Monaco" oficialioje svetainėje informavo, kad legendinis prancūzas sutiko perimti trenerio darbą jų klube.

Po itin prasto sezono starto iš vyriausiojo trenerio pareigų pasitraukė Leonardo Jardimas. Apie tai, kad portugalą šiame poste pakeis būtent T. Henry, kalbėda buvo visą pastarąją savaitę.

41-erių metų prancūzui tai bus pirmasis darbas vyr. trenerio kėdėje – jis nuo 2016 metų iki šios vasaros buvo Belgijos rinktinės trenerių štabe, kur teikė pagalbą Roberto Martinezui.

T. Henry paslaugomis pačioje sezono pradžioje domėjosi "Aston Villa" ir "Bordeaux" klubai, tačiau susitarimas su legendiniu futbolininku nebuvo pasiektas.

Monaką puikiai pažįstantis T. Henry klubo svetainei sakė: "Pirmiausia, tai norėčiau padėkoti "Monaco" už suteiktą galimybė treniruoti klubą, kuris visada man buvo ypatingas. Nekantrauju, kada susitiksiu su žaidėjais ir pradėsime darbus."

T. Henry užaugo "Monaco" gretose – jis 1992 metais pateko į klubo akademiją ir nuo 1994 iki 1999 m. žaidė pagrindinėje komandoje. Iš viso šios komandos gretose prancūzas yra sužaidęs 141 rungtynes bei įmušęs 28 įvarčius.

"Monaco" šį sezoną "Ligue 1" pirmenybėse iškovojo vos viena pergalę. T. Henry debiutas trenerio kėdėje įvyks spalio 20-ąją dieną – išvykoje lauks "Strasbourg".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts