Lietuvos futbolo talentas grįžta namo

Paulius Galubickas grįžta į Lietuvą

Vienas didžiausių Lietuvos futbolo talentų Paulius Golubickas sugrįžta į Alytaus DFK „Dainavą“. Jaunasis futbolininkas šiuo metu priklauso stipriausioje Kroatijos lygoje žaidžiančiam „Goricos“ klubui ir Alytuje rungtyniaus tik nuomos pagrindais.

„Galiu pasakyti, kad savo karjeroje nededu žingsnio atgal. Esu jaunas žaidėjas todėl man labai svarbu gauti minučių aikštėje ir turėti galimybę savo žaidimą tobulinti per rungtynes. „Gorica“ turi komandą, kuri laimi ir kovoja dėl vietos Europoje, o tai yra puiku, bet man asmeniškai nepaprastai svarbu žaisti“, – Kroatijos klubo puslapiui sakė lietuvis P.Golubickas.

21-erių saugas savo karjerą pradėjo „Dainavos“ futbolo akademijoje. Ilgai netruko, kol jaunasis Lietuvos talentas atkreipė užsienio futbolo skautų dėmesį bei toliau tobulėti persikėlė į Jungtinę Karalystę kur savo sugebėjimus gerino „Yeovil“ klube.

2018 metų vasarą Paulius Galubickas pirmą kartą sugrįžo į savo gimtąjį DFK „Dainava“ klubą. Tais pačiais metais jaunasis šalies futbolo talentas tapo tvirtu komandos lyderiu LFF pirmos lygos pirmenybėse. Jau kitame sezone lietuvis atstovavo Marijampolės „Sūduva“ klubo garbę ir svariai prisidėjo prie iškovoto A lygos titulo bei istorinio žygio Europos lygos atrankos turnyre.

2020 metų sezone jaunasis Paulius Galubickas ir vėl sulaukė užsienio klubų dėmesio bei buvo paskolintas Kroatijos „Gorica“ klubui, o vėliau ir parduotas. Kroatijos klube žaidėjas iš viso praleido 14 mėnesių per kuriuos 19 kartų vilkėjo komandos marškinėlius ir iš viso sužaidė 647 minutes. P.Galubickas sutartį su „Gorica“ futbolo klubu turi iki 2024 metų vasaros ir šių metų birželį sugrįš atgal į Kroatiją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts