Lietuvos salės futbolo rinktinė pirmose rungtynėse skaudžiai nusileido Venesuelos rinktinei

Lietuviai salės psaulio futbolo čempionatą pradėjo nesėkme

Sekmadienį Lietuvoje startavo FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas, kuriame pirmąsias rungtynes sužaidė ir nesėkmę patyrė mūsų šalies komanda. Lietuviai tik pačioje rungtynių pabaigoje rezultatu 1:2 nusileido svečiams iš Venesuelos.

Pirmasis varžybų įvartis į mūsų šalies komandos vartus skriejo jau trečiąją žaidimo minutę. Venesuelos rinktinės puolėjas Carloas Sanzas atliko puiku smūgį iš dešiniojo aikštės krašto ir nuginklavęs vartininką išvedė savo ekipą į priekį – 0:1.

Tiesa, mūsiškių sugrįžimo į varžybas ilgai laukti nereikėjo. Komandos gelbėtoju tapo Justinas Zagurskas, kuris greitoje atakoje puikiai realizavo Deivido Reimerio perdavimą ir įmušė pirmąjį Lietuvos rinktinės įvartį pasaulio čempionatų istorijoje. Venesuelos rinktinė paprašė peržiūrėti šio įvarčio epizodą ir prieš greitą išpuolį buvusį kontaktą tarp žaidėjų, tačiau peržiūrėję epizodą teisėjai sprendimo nepakeitė ir įvartis buvo įskaitytas, o rezultatas tapo 1:1.

Toliau abi komandos stengėsi pulti varžovų vartus, bet smūgiu realizuoti nepavyko, o lemiamas varžybų įvartis buvo pelnytis iki rungtynių pabaigos likus vos dviem minutėms. 38 žaidimo minutę venesuelietis Alfredo Vidalis mušė taiklų antrąjį savo šalies rinktinės įvartį šiose rungtynėse ir išvedė savo šalies komandą į priekį – 2:1. Po šio epizodo Lietuviai dar bandė pulti penkiese, taip palikdami vartus tuščius, tačiau vaisių tai nedavė ir teko pripažinti Venesuelos rinktinės pranašumą.