Madrido „Real“ klubo pajamos praėjusiame sezone pasiekė rekordinius skaičius

Šį sezoną aikštėje problemų turintis Madrido "Real" klubas tą patį negali pasakyti apie savo finansinę padėtį – Florentino Perezo valdomas klubas ir toliau skaičiuoja rekordines pajamas.

Madrido "Real" pajamos 2017-18 metų sezone siekė 750,9 mln. eurų. Tai – visiškas pasaulio klubų rekordas. Prieš tai pirmoje vietoje buvo įsitaisęs "Manchester United", tačiau po istorinių pergalių UEFA Čempionų lygoje ir kasmet sėkmingai vedamų derybų su rėmėjais, "baltieji" stipriai pašoko į priekį.

Lyginant su 2016-17 metų sezonu, Madrido "Real" pajamos praėjusiame sezone išaugo 97 mln. eurų.

"Europos futbolas išlieka dominuojanti jėga, kai per metus klubų pajamos išaugo beveik 450 mln. eurų", sakė audito bendrovės "Deloitte" vienas iš dalininkų Danas Jonesas. – Madrido "Real" pademonstravo neįtikėtiną finansinį pasirodymą 2017-18 metų sezone".

"Su tuo galime sieti jų ilgą ir sėkmingą istoriją aikštėje ir, žinoma, pastaruosius tris UEFA Čempionų lygos titulus. Tai klubui leido tęsti komercinių pajamų augimą. Visi partnerių apetitas tik auga, kai sėkmingiausias Europos klubas yra stipresnis nei bet kada", – pridūrė D. Jonesas.

Į antrąją vietą pakilo "Barcelona", kuri 2017-18 metų sezone sugeneravo 690,4 mln. eurų. "Man Utd" nukrito į trečiąją poziciją – jų pajamos siekė 666 mln. eurų.

Ketvirtoje vietoje su 629,2 mln. eurų atsidūrė Miuncheno "Bayern" klubas, penktoje – "Manchester City" (568,4 mln. eurų). Į dešimtuką taip pat pateko PSG, "Liverpool", "Chelsea", "Arsenal" bei "Tottenham".

Iš viso 20 finansiškai pajėgiausių klubų praėjusiame sezone sugeneravo 7,4 milijardus svarų sterlingų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts