„Tottenham“ patyrė dar vieną triuškinamą pralaimėjimą

Šeštadienį Anglijos „Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 8-ojo turo rungtynės, kurios dar labiau sudrumstė Londono „Tottenham" komandos ramybę.

Savaitės viduryje tikrą pažeminimą namuose patyrusi „Spurs" ekipa bandė atsitiesti mače su „Brighton", tačiau jau nuo pat susitikimo pradžios svečiai iš Šiaurės Londono darė nedovanotinas klaidas, kas vėliau nulėmė antrąjį sutriuškinimą per pastarąsias keturias dienas.

„Tottenham" komandai rungtynės Braitone prasidėjo katastrofiškai – jau 3-ąją minutę po grubios Hugo Lloriso klaidos šeimininkus į priekį išvedė Nealas Maupay'us. Negana to, ši klaida H. Llorisui kainavo sunkią traumą – ant kairės rankos kritęs vartininkas galimai ją susilaužė.

Po anksti praleisto įvarčio ir kapitono netekties atsitiesti „Tottenham" futbolininkams, kurie savaitės viduryje „Bayern" klubui pralaimėjo rezultatu 2:7, pasidarė itin sudėtinga.

„Brighton" pasinaudojo šia varžovų neviltimi ir 32-ąją minutę padidino pranašumą – šį kartą įvartį į savo sąskaitą įsirašė Aaronas Connolly.

Antrajį kėlinį „Spurs" pradėjo agresyvesniu žaidimu, tačiau naudos iš tai nepasiekė – 65-ąją minutę į visišką nokdauną svečius pasiuntė tas pats A. Connolly, įmušęs trečiąjį komandos įvartį ir padėjęs galutinį tašką šioje dvikovoje.

„Tottenham" komanda patyrė trečiąją nesėkmę šiame „Premier" lygos sezone ir nukrito į šeštąją vietą.

Rezultatas:

„Brighton" 3 – 0 "Tottenham"
3′ [1 – 0] N. Maupay
32′ [2 – 0] A. Connolly
65′ [3 – 0] A. Connolly