„Man Utd“ nesugebėjo įveikti lygos dugne esančio „Newcastle“ klubo

Permainų kupinas „Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau barsto taškus. Šį kartą Mančesterio klubas išvykos rungtynėse lygiosiomis 1:1 sužaidė su lygos autsaideriais „Newcastle“ futbolininkais.

Į priekį šeimininkai išsiveržė jau 7-ąją rungtynių minutę, po meistriško Allano Sainto-Maximino įvarčio. Nors pirmojoje rungtynių pusėje kamuolio kontrolė ir priklausė „Manchester United“ futbolininkams, tačiau pastarieji sugebėjo atlikti vos vieną smūgį į varžovų vartų plotą.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai iš karto ėmė spausti varžovus ir užgulė „Man Utd“ ekipos vartus, tačiau ten sėkmingai žaidė Davidas de Gea. 57-ąją minutę už šiurkštų elgesį geltona kortele buvo įspėtas „Manchester United“ ekipos lyderis Cristiano Ronaldo.

Svečiams išlyginti rungtynių rezultatą pavyko 71-ąją minutę, kai kamuolį į šeimininkų vartų tinklą pasiuntė Edinsonas Cavani.