Messi Paryžius pasitiko tarsi dievą

Messi jau Paryžiuje

Praėjusį savaitgalį su savo ir barselonos futbolo fanų ašaromis akyse Katalonijos sostinę palikęs Lionelis Messi kaip stabas sutiktas Paryžiuje. Čia Lionelis netrukus turėtų padėti parašus ant sutarties su vietos PSG klubu po daugiau nei dviejų dešimtmečių, praleistų Barselonoje.

Prancūzijos sostinė naują savo futbolo dievuką pasitiko tarsi JAV prezidentą: Paryžiaus gatvėmis jį lydėjo gausi ginkluota palyda, o bent spontaniškai išvysti 34 metų argentinietį panoro bent 300 tūkstančių miestelėnų ar miesto svečių.

Spėjama, kad PSG gretose L. Messi turėtų uždirbti ne mažiau kaip 30 mln. eurų per sezoną. Paryžiuje jis vėl suvienys jėgas su kitu puolimo žvėrimi – brazilu Neymaru, su kuriuo ne vienerius metus drauge gynė „Barca“ garbę. Sutiks čia Leo ir vieną principinį varžovą – ilgametį Madrido „Real“ vidurio gynėją Sergio Ramosą, kuris su PSG sutartį sudarė kiek anksčiau.

Tiesa, kolkas neaišku, ar Leo jau debiutuos su PSG marškinėliais rugpjūčio 14 dieną, kuomet PSG „Parc de Princes“ stadione priims varžovus iš Strasbūro.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts