Pirmajame Čempionų lygos pusfinalyje – atkaklios lygiosios

Antradienio vakarą prasidėjo pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalis, kur į kovą dėl vietos finale susitiko vietos Madrido „Real“ ir Londono „Chelsea“ ekipos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai ir didžiąją dalį kontroliavo kamuolį. Vis tik, jau 9-ąją rungtynių minutę nuostabią progą turėjo Timo Warneris, kurio smūgis tikslo nepasiekė. Dar po 5 žaidimo minučių puikią ataką surengė „Chelsea“ futbolininkai, o idealaus perdavimo iš komandos draugo sulaukęs Christianas Pulisičius meistriškai apžaidė 2 gynėjus ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po praleisto įvarčio šeimininkai dar aktyviau ėmė kurti atakas ir jau po kelių minučių Karimo Benzema smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir nuskriejo į užribį. Tas pats Karimas Benzema 29-ąją minutę dar kartą atliko galingą smūgį į Edouardo Mendy saugomus vartus, tik šį kartą smūgiuotas kamuolys pasiekė tikslą ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Atsakomasis mačas tarp Madrido „Real“ ir Londono „Chelsea“ vyks gegužės 5 d., Londone.