Mirančiuko įvartis padovanojo rusams pirmąją pergalę

Euro 2020 čempionate prasidėjo antrasis turas. Po skaudaus pralaimėjimo prieš Belgijos rinktinę Rusijos futbolininkai reabilitavosi ir 1:0 palaužė Europos čempionato debiutantę Suomijos rinktinę.

Jau pačioje mačo pradžioje suomiai sugebėjo greitos atakos metu 4-ąją minutę pelnyti įvartį ir išsiveržti į priekį 1:0. Vis tik, džiaugsmo akimirka truko neilgai ir teisėjas po VAR peržiūros anuliavo Pohjanpalo įvartį.

Lengvas dušas mačo pradžioje iš pusiausvyros Rusijos futbolininkų neišmušė. 10-ąją minutę Ozdojevas turėjo puikų šansą išvesti rusus į priekį tačiau smūgiavo netiksliai. Dar po trijų minučių Dziuba sudrebino Suomijos vartų virpstą, tačiau įvarčio pasiekti taip pat nepavyko.

Pirmajame kėlinyje absoliučiai dominavo Rusijos ekipa. Sankt Peterburge vykstančiame mače šeimininkai vien per pirmąjį kėlinį atliko 7 smūgius link suomių vartų. Rusams į priekį išsiveržti pavyko antrąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Mirančiukas kaire koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė ekipą į priekį 1-0.

Po ilgosios pertraukos Rusijos komanda perėjo prie gynybinio futbolo. Tuo tarpu nors Suomijos futbolininkai antrajame kėlinyje ilgesnį laiką kontroliavo kamuolį, vis tik progų pasižymėti daugiau turėjo aikštės šeimininkai. Vis tik, antrajame kėlinyje įvarčių daugiau pasiekti nebepavyko, o Rusijos rinktinė šventė pergalę 1:0.