Neymaras dėl jaučiamo skausmo paliko treniruotę

Penktadienį vyksiančiai akistatai su Kosta Rika besirengiantis brazilų lyderis Neymaras šiandien turėjo priverstinai palikti treniruotę.

Vakar jis nesitreniravo apskritai, nes mače prieš Šveicarijos rinktinę jam teko patirti net 10 varžovų pražangų. Tai buvo vos pirmosios snaiperio oficialios rungtynės po vasario mėnesį patirtos traumos.

Nors draugiškame susitikime su Austrija įvartį pelnęs 26-erių metų futbolininkas atrodė sugrįžęs į neblogą formą, aikštę jam šiandien teko palikti šlubuojant.

"Neymaras pajuto nedidelį skausmą dešinėje čiurnoje, taigi, tai yra priežastis, kodėl jis paliko treniruotę. Jam šiek tiek skauda čiurną, nes jis patyrė daugybę pražangų pastarajame mače, bet rytoj jis treniruosis įprastai", – kalbėjo Brazilijos rinktinės atstovas spaudai Vinicius Rodriguesas.

"Jam medicininiai tyrimai neatlikti. Jis pajuto nedidelį skausmą ir iškeliavo į fizioterapiją, o rytoj jis treniruosis įprastai."

"Futbolininkui jausti skausmą yra normalu, ypač jei tai Neymaras, patyręs tokį kiekį pražangų kaip paskutiniosiose rungtynėse. Jis šiandien nesitreniruoja būtent dėl to, kad pastarajame mače patyrė daugybę pražangų."

"Buvo planuota, jog šiandien jis pilnai nesitreniruos, nes tai yra treniruotė po rungtynių – pagrindiniam vienuoliktukui tai yra lengva treniruotė."

Verta priminti, kad prieš keturis mėnesius Neymarui buvo lūžusi tos pačios dešinės kojos pėda, nors rinktinės atstovai teigia, jog šiandienos skausmas yra su tuo nesusijęs.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts