„Watford“ namuose sutrypė „Manchester United“

Pastarosiomis dienomis nepaliaujamai kalbama apie galimą „Manchester United“ trenerio atleidimą. Vis tik, Ole Gunnaro Solskjaero kėdė sekmadienio vakarą įkaito dar labiau, kai jo treniruojama „Manchester United“ ekipa išvykoje patyrė pažeminimą ir 1:4 nusileido „Watford“ futbolininkams.

„Manchester United“ nuo pat rungtynių pradžios žaidė neužtikrintą futbolą ir jau 11-ąją minutę buvo skirtas 11 metrų baudinys. Tiesa, užtikrintai vartuose stovėjęs Davidas de Gea du kartus atrėmė Ismaila Sarro smūgį ir išlaikė sausus vartus.

„Watford“ ekipa į priekį išsiveržė 28-ąją minutę, kai Joshua Kingas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Besibaigiant pirmajam kėliniui Ismaila Sarro sulaukęs gero Kiko perdavimo šį kartą neklydo ir nukreipė kamuolį į vartus, o rezultatas tapo 2:0.

affiliate-offers]

Antrąjį kėlinį „Manchester United“ futbolininkai pradėjo užtikrintai ir jau 50-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė po keitimo aikštelėje pasirodęs Donny van de Beekas. Nors svečiai ir toliau nuolatos kūrė atakas, tačiau 69-ąją minutę komandos kapitonas Harry Maguire’as užsidirbo antrąją raudoną kortelę ir paliko „Man Utd“ futbolininkus mažumoje.

Nors ir likę mažumoje „raudonieji velniai“ vis tiek turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko. Tuo tarpu jau per pridėtą laiką „Watford“ ekipos žaidėjai Emmanuelis Dennisas ir Joao Pedro pridėjo po įvartį ir rezultatas tapo 4:1.