Londono derbyje žiūrovai įvarčių neišvydo

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penktojo turo rungtynės.

"Stamford Bridge" stadione įvyko Londono derbis – "Chelsea" priėmė "Arsenal" futbolininkus. Arsene'o Wengero auklėtiniai nutraukė pralaimėjimų seriją varžovų aikštėje, tačiau pergale nesidžiaugė.

Pirmajame kėlinyje vyravo gana apylygis futbolas. Pirmieji gerą progą įsiveržti į priekį turėjo "Chelsea", kai Pedro pabėgo už varžovų gynėjų, tačiau tikslaus smūgio į Petro Čecho ginamus vartus neatliko.

Vėliau tame pačiame pirmajame kėlinyje arti įvarčio buvo "Arsenal" saugas Aaronas Ramsey, kai baudos aikštelėje išmaudė kelis varžovus ir nestipriu smūgiu pataikė į virpstą.

Antrajame kėlinyje reikalai aikštėje klostėsi gana panašiai – pradžioje kiek aktyvesni buvo "Arsenal" futbolininkai, o vėliau savo progų turėjo ir "Chelsea".

Vis dėlto įvarčio komandos taip ir nepasiekė, nors 87-ąją minutę "Arsenal" įgijo kiekybinį pranašumą – Davidas Luizas už šiurkščią traumą buvo pašalintas iš aikštės.

"Chelsea" į savo sąskaitą įsirašė 10-ąjį tašką, o "Arsenal" – septintąjį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts