„Real“ palaužusi „Chelsea“ žengė į Čempionų lygos finalą

Trečiadienio vakarą sužaistos paskutinės UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynės. Pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa, kuri namuose 2:0 palaužė Madrido „Real“ futbolininkus ir bendru rezultatu 3:1 žengė į stipriausiojo senojo žemyno turnyro finalą, kur susitiks su „Manchester City“.

Rungtynes aktyviau pradėjo Madrido „Real“ klubas ir vien pirmajame kėlinyje kontroliavo kamuolį net 66 proc. laiko. Vis tik, jau 12-ąją rungtynių minutę „Chelsea“ ekipos gynėjas Rudigeris tolimu smūgiu patikrino „Real“ ekipos vartininką, tačiau pastarasis sužaidė užtikrintai.

Dar po 16 minučių „Chelsea“ ekipa susikūrė nuostabią progą ir Londono klubo saugas Kante atliko puikų perdavimų Havertzui, kuris po atlikto smūgio pataikė į skersinį, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Werneris ir nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Po ilgosios pertraukos „Real“ ir toliau didžiąją dalį kontroliavo kamuolį. 47-ąją minutę „Chelsea“ dar kartą buvo labai arti įvarčio, tačiau Havertzo smūgis dar kartą suvirpino vartų skersinį. Vis tik, šeimininkams antrąjį ekipos įvartį pasiekti pavyko 85-ąją minutę, kai Pulišičius atliko perdavimą Mountui, o pastarasis kamuolį nukreipė tiesiai į vartus.