Širdies smūgį Europos čempionate patyręs Ch.Eriksenas sugrįžta į futbolo aikštę

Širdies smūgį Europos patyręs Danijos rinktinės lyderis Christianas Eriksenas po ilgos pertraukos vėl pradėjo treniruotis futbolo aikštyne. Tiesa, futbolininkas šiuo metu vis dar tęsia reabilitacijos procesą ir ant vejos sugrįžo tik individualioms treniruotėms, kurios padės jam fiziškai sustiprėti.

Užsienio žiniasklaida rašo, kad futbolininkas trykšta noru sugrįžti į oficialias futbolo rungtynes, tačiau pagal Italijos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytomis taisyklėmis Christianui Eriksenui nebus leista žaisti futbolo. Danijos rinktinės saugas šiuo metu priklauso Milano „Inter“ klubui.

Pačio futbolininko norai šiuo metu yra kiek kitokie. Futbolininkas ne kartą sakė, kad nori persikelti rungtyniauti į Amsterdamo „Ajax“ klubą, kur nėra taikomi jokie sveikatos apribojimai.

Christianas Eriksenas nerungtyniauja nuo 2020 metų Europos čempionato, kai rungtynėse su Suomija jam sustojo širdis. Saugas iš karto buvo išgabentas į ligoninę, kur jam buvo pritaisytas širdies stimuliatorius. Tada futbolininkas praleido kiek daugiau nei savaitę ligoninėje.

Kol kas dar nežinoma, kada futbolininkas bus pilnai pasiruošęs sugrįžti į oficialias rungtynes ar bent treniruotis su komandos draugais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts