Su ašaromis akyse Messi paliko Barseloną

Legenda palieka Kataloniją

34 metų Argentinos futbolo legenda Lionelis Messi palieka Katalonijos sostinę. Čia jis praleido net 21 metus ir padėjo „Barca“ klubui per šį laikotarpį iškovoti net 34 titulus, pelnė 672 įvarčius.

Ne sykį geriausiu pasaulio futbolininku pripažinta Argentinos legenda spaudos konferencijos metu „Barcelona“ bazėje kalbėjo, kad Barseloną, kuri jam jau tapo namais, palieka ne savo noru. Aidint gausiai aplink bazę susirinkusių fanų aplodismentams, L. Messi nesutvardė ašarų. Pasak jo, iš tiesų palikti ekipą jis norėjo po praėjusio sezono, kuomet turėjo nesutarimų su klubo vadovais, tačiau šiemet padėtis buvo kitokia.

„Man tikrai labai sunku. Bet reikia kažkokiu būdu susiimti ir žvelgti į priekį. Galbūt vieną dieną aš dar galėsiu čia sugrįžti, to labai norėčiau“, – pažymėjo futbolininkas.

Pagrindinė priežastis, kodėl L. Messi turi palikti Kataloniją, yra šio ispanų klubo milžino skolos, dėl kurių „Barcelona“ nebegalėjo pasiūlyti savo simboliui adekvačios algos. Nors pats. L. Messi siūlė susimažinti atlyginimą, situacijos tai teigiama linkme neišsprendė.

Veikiausiai sekančia Argeninos futbolo stabo karjeros vieta taps Paryžiaus PSG. Nors pats L. Messi teigė, kad dėl savo ateities nėra tikras, Prancūzijos žiniasklaida jau trimituoja, kad netrukus Paryžiuje jam bus atliktas medicininis patikrinimas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts