Brazilija vėl pajėgesnė: Lietuvos golbolininkai žais dėl bronzos

Brazilai vėl buvo stipresni

Lietuvos golbolo rinktinė antrą sykį šiose paralimpinėse žaidynėse nusileido pasaulio čempionų titulą ginantiems brazilams. Pietų Amerikos komanda pusfinalio mače nugalėjo 9:5 (3:2).

Pirmajame grupių etapo ture brazilai buvo pajėgesni ir šventė pergalę rezultatu 11:2.

Nors Lietuvai jau pačioje pirmoje atakoje įvartį pelnė komandos legenda Genrikas Pavliukianecas, jau po kelių minučių varžovai išsiveržė į priekį. Dar sykį rezultatą išlygino G. Pavliukianecas, tačiau tai ir buvo paskutinis kartas, kuomet rezultatas buvo lygus.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje pasižymėjo tik brazilai, realizavę baudinį.

Antrajame kėlinyje pasipylė lietuvių klaidos, vadinamosios long ball situacijos, kuomet kamuolys peršoka aikštės vidurio sektorių jame neatsimušęs. Pasinaudoję baudiniais po tokių situacijų, brazilai ramiai krovėsi saugią persvarą.

Nors rungtynių pabaigoje mūsų šalies golbolininkai kiek sušvelnino skirtumą, rungtynių nugalėtojo klausimas buvo atsakytas dar pirmoje antrojo kėlinio pusėje.

Rytoj 9:00 val. Lietuvos laiku Lietuvos laukia mačas dėl bronzos su JAV. Komandos jau yra žaidusios šiose paralimpinėse žaidynėse ir tuomet Lietuvos pranašumas buvo neabejotinas – 13:3.