Čiuožiant 90 km/h greičiu – dvigubas salto

Fabianas Boschas - šveicarų slidinėjimo virtuozas

Slidinėjimo laisvuoju stiliumi virtuozas iš Šveicarijos Fabianas Boschas šalies viduryje įsikūrusiame Engelberge padarė dvigubą salto, pasiekęs kvapą gniaužiantį 90 km/h greitį.

23 metų amžiaus vos 57 kg sveriantis sportininkas slidinėjimo sporte jau spėjo pasižymėti du kartus tapdamas pasaulio čempionu, Žiemos žaidynių aukso medalio laimėtoju.

Šį įspūdingą triuką jis atliko leisdamasis nuo paties stačiausio šlaito, nuo kurio čiuožiama Pasaulio taurės etapuose. Dėl labai stataus 36 laipsnių nuolydžio slidininkų pagreitis labai sparčiai didėja. Čiuoždamas nuo šlaito atbulomis ir greičiui staigiai didėjant, nutrūktgalvis šveicaras staiga apsisuko ir du kartus apsivertė ore. Jis išvystė pakankamą greitį, kad lengvai padarytų pirmą salto, , o prieš slidininkui pasiekiant žemę dar sekė ir antrasis.

Nors triukas pavyko nepriekaištingai, pats F. Boschas prisipažino jautęs didžiulį jaudulį ir net susimąstęs, ar verta taip smarkiai rizikuoti sveikata.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts