Įspūdingoje kovoje – T.Fury apgynė sunkiasvorių bokso karaliaus vardą

Tyson Fury laimėjo trilogiją prieš D.Wilderį

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Las vegase (JAV) įvyko viena laukiamiausių 2021m. bokso kovų, kurioje britų sunkiasvorių bokso legenda Tysonas Fury (31-0-1, 22 nokautai) vienuoliktame raunde nokautavo Deontay Wilderį (42-1-2, 41 nokautas) bei pirmą kartą apgynė WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržą.

Kovą efektingiau pradėjo D.Wilderis, kuris beveik viso pirmojo raundo metu atakavo T.Fury kūną ir neleido oponentui perimti iniciatyvos. Antrajame kovos raunde vaizdas ėmė keistis. Tyson Fury kovos ritmą perėmė į savo rankas, ėmėsi veiksmo bei pats dažnai suartėdavo su varžovu ir kovodavo klinče, o jau trečiajame raunde, po taikliai užbaigtos kombinacijos, pasiuntė amerikietį į pirmąjį nokdauną.

Tiesa Deontay Wilderis nebuvo linkęs pasiduoti ir ketvirtajame kovos raunde vėl sugebėjo atlikti daug taiklių smūgių bei jo pabaigoje net du kartus pasiuntė „Čigonų Karaliu“ į nokdauną. Tiesa, pastarasis pademonstravo tikrą kario charakterį ir sugebėjo ne tik atsistoti, bet, ir toliau sėkmingai tęsti kovą.

Minutės užteko, kad T.Fury atsigautų ir nuo penktojo raundo jis dažnai būdavo tikslesnis bei geresnis už D.Wilderį, kuris akivaizdžiai buvo kur kas labiau pavargęs nei jo varžovas. Lemiamu šioje kovoje tapo vienuoliktasis raundas. D.Wilderis dar sugebėjo atlaikyti ne vieną stiprų T.Fury smūgį, tačiau galiausiai nuleido rankas ir krito ant veido, o teisėjas nutraukė kovą bei paskelbė britą nugalėtoju.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts