J.Anglicko sugrįžimas į narvą pažymėtas pergale

J.Anglickas pergalingai sugrįžo į narvą

Ankstyvą penktadienio rytą vykusiame mišrių kovos menų „Bellator 257“ turnyre po pertraukos į narvą grįžęs lietuvis Julius Anglickas vieningu teisėjų sprendimu 29-28, 30-27 ir 30-27 įveikė Gregory Millardą iš Arubos.

„Tik žengęs į narvą supratau, kad galvoje kažkas užsiblokavo. Žinojau, kad esu kovos favoritas, tačiau jaučiau didelį spaudimą. Nenuvertinau varžovo, žinojau, kad jis – geras kovotojas. Prispaudęs prie tinklo supratau, kad jis yra žymiai mažesnis už mane, bet kažkodėl nebando pabėgti“, – po devintos pergalės iš eilės „Bellator“ organizacijoje sakė lietuvis.

Primename, kad Julius Anglickas praeitų metų lapkritį kovoje su Alexu Polizzi buvo patyręs traumą. Kovotojui iš Lietuvos buvo įplyšusi bicepso sausgyslė, kuri neleido sportininkui treniruotis pilnu pajėgumu ilgiau nei mėnesį.

J.Anglickas nenusiteikiąs ilsėtis ir tikisi jau ateinantį pirmadienį sulaukti „Bellator“ vadovybės skambučio po kurio turėtų paaiškėti kovotojo ateities vizija. „Bellator“ prezidento pareigas einantis Scottas Cokeris savo „Twitter“ paskyroje jau paskelbė, kad mūsų šalies kovotojas dalyvaus „Grand Prix“ turnyre. Tikėtina, kad Julius Anglickas į narvą galės sugrįžti jau liepos mėnesį.

Iš Plungės kilęs 29-erių lietuvis savo sąskaitoje šiuo metu turi 10 pergalių ir vieną pralaimėjimą bei savo svorio kategorijos „Bellator“ turnyrinėje lentelėje užima penktąją vietą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts