Lietuvos boksininkai sužinojo varžovus pasaulio čempionate

Spalio 26 d., antradienį Belgrade įvyks pasaulio bokso čempionatas. Serbijos sostinėje dėl aukso medalių į kovą stos iš viso net 510 sportininkų, tarp kurių ir 8 Lietuvos boksininkai, kurie po burtų traukimo ceremonijos sužinojo savo pirmuosius varžovus.

Jau spalio 26-ąją pirmasis į kovą stos Modestas Žmuidina, kuris pirmojoje turnyro kovoje susitiks su Irano atstovu Ashkanu Razajumi. Kova vyks iki 63,5 kg. Pirmąją dieną iš Lietuvos delegacijos svorio kategorijoje iki 76 kg taip pat kovos ir Vytautas Balsys, kuris susirems su kolumbiečiu Alejandro Diego Motoa Carabaliu.

Trečiadienį estafetę perims kiti du Lietuvos atstovai. Svorio kategorijoje iki 60 kg Edgaras Skurdelis susitiks su Gruzijos boksininku Artjušu Gomtsyjanu. Tuo tarpu svorio kategorijoje iki 86 kg Tadas Tamašauskas stos į kovą prieš rusą Šarabudiną Atajevą.

Jonas Jadzevičius svorio kategorijoje iki 92 kg susitiks su Azerbaidžano sportininku Mahammadu Bfulajevu.

Likę lietuviai po burtų ceremonijos iš karto pateko į antrąjį turnyro etapą. Svorio kategorijos iki 71 kg atstovas Saimonas Banys susitiks su albanu Albano Bquiri ir Kenijos atstovo Mogunde Bonifaco Maina dvikovos nugalėtoju. Kategorijos iki 92 kg kovotojas Simonas Urbonavičius taip pat patekęs į antrąjį etapą kovos su bosniu Džemalu Bosnjaku.

Paskutinis iš lietuvių pasirodys Robertas Liorančas, kuris kategorijoje iki 80 kg antrajame rate susitiks su bulgaro Kristiano Nikolovo ir korėjiečio Gichae Kimo dvikovos nugalėtoju.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts