Lietuvos golbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis su Alžyru

Lietuvos golbolo rinktinė

Japonijos sostinėje Tokijuje, pasibaigus olimpinėms žaidynėms, tęsiasi kovos tarp paralimpiečių. Tarp tokių yra ir mūsų šalies vyrų golbolo rinktinė, 2016 metų Rio de Žaneiro paralimpinėse žaidynėse laimėjusi aukso medalius.

Vis dėlto, Tokijo paralimpiada kolkas lietuviams klostosi sunkiai. Vakar rezultatu 2:11 nusileidę pasaulio čempionei Brazilijai, šiandien nesugebėjo nugalėto ir A grupės autsaideriais laikomų Alžyro golbolininkų – sužaista lygiosiomis 7:7.

Šios dienos kovą su Afrikos atstovais sėkmingiau pradėjo Lietuva, pirmavusi 4:1. Vis dėlto, mačo favoritų klaidos antroje pirmojo kėlinio pusėje sąlygojo du Alžyrui padovanotus baudinius, kuriuos realizavę varžovai priartėjo iki 4:3. Būtent tokiu rezultatu ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Po pertraukos šiaurės afrikiečiai atrodė jau kiek pavargę, tačiau lietuviams tuo pasinaudoti nesisekė. Netrukus Alžyras persvėrė rezultatą savo naudai ir tris kartus turėjo minimalią persvarą, tačiau bent jau lygiąsias Rio de Žaneiro paralimpiniams čempionams išplėšti pavyko. Įdomu tai, kad visus 7 įvarčius Alžyrui pelnė vienas žaidėjas: 46 metų rinktinės veteranas Samiras Belhouchatas.

Sekantis varžovas grupių etape – šeimininkė Japonija.