A. Freemanas palieka ASVEL

Amerikietis Allerikas Freemanas palieka Vilerbano ASVEL ekipą. Krepšininkas su klubu abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą ir išvyksta rungtyniauti į Kiniją, kur gins Čingdao „Eagles“ klubo garbę.

Pranešime teigiama, kad krepšininkas ir jo agentas klubą palieka dėl permainų klubo viduje. Dėl šio priežasties gynėjas su savo agentu keliasi į Kinijos lyga, kur galės siekti naujos karjeros.

26-erių gynėjas savo debiutiniame Eurolygos sezone sužaidė 18 rungtynių, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 20 minučių. Vidutiniškai gynėjas rinkdavo po 7,4 taško, atkovodavo po 1,1 kamuolio ir atlikdavo po 1,2 rezultatyvaus perdavimo.

Tai nebus jau pirmasis kartas, kai krepšininkas išvyksta rungtyniauti į Kiniją. Amerikietis praėjusiais metais paliko Bursos „Frutti Extra“ ekipą ir persikėlė rungtyniauti į Šendženo „Aviators“ klubą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts