A. Milaknis: „Negalime leisti varžovams pabėgti pačioje mačo pradžioje“ (VIDEO)

zalgiris.lt

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą Vitorijoje kovos su vietos „Baskonia“ klubu. Žalgiriečius dviem pergalėmis lenkianti Ispanijos ekipa dar yra pavejama turnyro lentelėje, todėl žaliai baltų komandos žaidėjai supranta dvikovos svarbą.

Apie tai ir „Baskonia“ žaidimą kartu su „Žalgiris TV“ mintimis dalijosi Kauno klubo snaiperis Artūras Milaknis.

„Treneriai ypatingai akcentuoja koncentraciją. Turime labiau laikytis žaidimo plano, tai ko nepavyko padaryti praėjusią savaitę žaidžiant su Podgoricos ekipa. Galbūt tik ketvirtajame ketvirtyje išpildėme tai, ką turėjome daryti visos dvikovos metu. Koncentracija bus svarbiausias dalykas susitikime“, – aiškino A.Milaknis.

Žalgiriečiai pirmose Eurolygos sezono rungtynėse Kaune susitiko būtent su Vitorijos krepšininkais ir dvikovą namuose pralaimėjo 8 taškų skirtumu – 79:87. Tąsyk A.Milaknis surinko 12 taškų. Pats krepšininkas tikina, jog, visų pirma, reikia kovoti tik dėl pergalės ir tik vėliau, susiklosčius palankiai situacijai, žiūrėti į taškų skirtumą.

„Tai varžovas, kurį bandome pasivyti, todėl šias rungtynes laimėti – labai svarbu. Neprisimenu, kiek turime minuso po pirmosios pralaimėtos dvikovos, bet šiuo atveju svarbiausia – pergalė. Galbūt susitikimo eigoje jau galėsime stebėti ir pranašumą“, – tikino žalgirietis.

„Baskonia“ klubas turi rimtų netekčių – komandoje negali rungtyniauti neabejotini lyderiai Tornike Šengelija ir Jaysonas Grangeris. Kalbėdamas apie T.Šengelijos svarbą, A.Milaknis išskyrė, jog be gruzino apskritai keičiasi Vitorijos ekipos žaidimo braižas.

„Žaidimas tikrai skiriasi. Galbūt dabar daugiau akcentuojama gynėjų linija. T.Šengelija buvo vienas pagrindinių žaidėjų, apie jį sukosi didžioji žaidimo dalis. Dabar viskas persimetė ant mažų žaidėjų, inicijuojama daugiau pikenrolo situacijų, žaidimas greitesnis. Vienas kertinių dalykų – nepaleisti varžovų į priekį susitikimo pradžioje. „Baskonia“ tikrai sugeba labai greitai ir energingai pradėti rungtynes“, – teigė A.Milaknis.

Kauno „Žalgirio“ ir Vitorijos „Baskonia“ rungtynės prasidės ketvirtadienį 21.30 val. Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts