Antrose LKL finalo rungtynėse „Žalgirio“ puolimo volas pervažiavo „Rytą“

Žalgiris lengvai pasivaikščiojo Vilniuje

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje įvyko antrosios finalo rungtynės, kuriose Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išvykoje 92:70 (25:16, 21:23, 21:15, 25:16) nušlavė Vilniaus „Ryto“ ekipą ir per vieną žingsnį priartėjo prie čempionų titulo.

Pirmajame ketvirtyje ilga laiką minimaliai pirmavo „Ryto“ ekipa, tačiau tada į aikštę įžengė „Žalgirio“ vedliu tapęs Thomasas Walkupas ir kauniečiai sužaidė 13:0 atkarpą, o pasibaigus pirmajam kėliniui jau pirmavo rezultatu 25:16.

Prasidėjus antrajam kėliniui vaizdas buvo panašus. Vilniečiai iš visų jėgų bandė rungtynėms sugražinti intrigą ir iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes buvo priartėja rezultatu 42:37, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę Kauno krepšininkai į ilgąją pertrauka žengė pirmaudami – 46:39.

Po ilgosios pertraukos Lietuvos čempionai neketino sumažinti apsukų. Trečiajame kėlinyje jie ir toliau sėkmingai atakavo vilniečių krepšį bei didino savo persvarą, o ketvirtį užbaigė jau turėdami solidų pranašumą – 54:67.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo tik formalumu bei „Kauno“ Žalgirio ekipos pergalės užtvirtinimu. Bausdami „Ryto“ ekipą taikliais metimais kauniečiai rungtynes užbaigė triuškinančiu rezultatu 92:70 ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 2:0. Finalo veiksmas po šio susitikimo persikėlė į Kauną, kur trečiosios ir galimai lemiamos rungtynės bus žaidžiamos birželio 8 dieną.

„Žalgiris“: Nigelas. Hayesas 15, Joffrey Lauvergne`as , Artūras. Milaknis ir Thomas Walkupas po 14, Lukas Lekavičius 11.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 17, Martynas Echodas 13, G. Radzevičius 12, Ivanas. Buva ir A. Butkevičius po 8.