Ballai debiutavo rezultatyviai bei pergalingai, bet savo žodį tarė ir R. Jokubaitis (VIDEO)

Garsiųjų brolių LiAngelo ir LaMelo Ballų debiutas Lietuvoje buvo rezultatyvus ir pergalingas, tačiau rungtynėse savo žodį tarė ir daugybės komplimentų susilaukė ir varžovų gretose žaidęs Lietuvos krepšinio talentas Rokas Jokubaitis.

Specialiai Ballų atvykimo proga sukurtame „Big Baller Challenge“ „Vytauto“ žaidėjai stojo į kovą prieš Kauno „Žalgirio“ jaunimo ekipą, kuri ruošiasi Eurolygos atrankos turnyrui. Rungtynėse pergalę 90:80 iškovojo „Vytauto“ ekipa.

Prieš susitikimą Virginijus Šeškus ESPN pripažino, jog broliai šiame mače gali tikėtis po 20-25 žaidimo minučių.

„Negaliu iš karto jų labai stipriai spausti. Būsiu daug griežtesnis, kai išvyks jų tėtis“, – juokdamasis prieš mačą sakė V. Šeškus.

Susitikimą LiAngelo Ballas baigė pelnęs 19 taškų, o daugybę gražių epizodų kūręs ir 9 rezultatyvius perdavimus atlikęs jo brolis LaMelo mačą baigė su 10 taškų. Visgi, šešiolikmetis prametė visus penkis savo tolimus metimus, iš kurių dauguma buvo neparuošti metimai, o taip pat jis susitikimą baigė su šešiomis klaidomis.

Rungtynėse jaunieji žalgiriečiai per pirmuosius kėlinius metė rimtą iššūkį vyresniems varžovams, o šeimininkai pranašumą įgijo tik po ilgosios pertraukos. Įspūdingą mačą sužaidė Rokas Jokubaitis, kuris susitikimą užbaigė su 31 tašku.

„Jie turėjo vos kelias treniruotes. Jiems dar reikia laiko. Matosi, kad LaMelo turi gerą driblingą ir metimą, o LiAngelo gali sėkmingai pacentruoti. Jiems tereikia daugiau laiko ir galėsime apie juos pakalbėti plačiau“, – apie brolių debiutą kalbėjo V. Šeškus.