„Barcelona“ 2020 metus užbaigė turėdama 28,2 mln. deficitą

Koronaviruso pandemija paveikė viso pasaulio krepšinio klubų finansinę būklę, ne išimtis buvo ir „Barcelona“. 

Ispanijos komanda 2019-2020 metų sezoną užbaigė turėdama 28,2 milijono eurų deficitą, kuris yra net 26,2 proc. didesnis nei praėjusiais metais. Šis atotrūkis taip pat yra antras pagal dydį per visą klubo istoriją. 

Viena iš šių skaičių priežasčių buvo pinigų suma, išleista sporto personalo algoms. Nepaisant to, kad buvo nutarta sumažinti visus uždarbius net 70 proc., kai nebuvo vykdomos varžybos, toks sprendimas leido sutaupyti tik 8 mln. eurų. 

Taip pat sumažėjo ir klubo pajamos, kurias ekipa tikėjosi gauti per visą sezoną. Šių pajamų rodiklis siekė apie 8,01 mln. eurų sumą, Nenuostabu, kad vienintelės pajamos išaugo iš televizijos žiūrėjimo, kurios pajamos išaugo 15,4 proc. (3,2 mln. eurų.). 

Antros pagal dydį klubo pajamos buvo iš komercijos ir reklamos sektoriaus, kurios taip pat sumažėjo beveik 50 proc. To didžiausia priežastimi tapo vieno iš pagrindinių rėmėjų „Lassa“ pasitraukimas. 

Penktadaliu pajamos sumažėjo ir dėl nutraukto Eurolygos turnyro bei nelaimėtos Ispanijos „ACB“ lygos, kurios finale „Barcelona“ nusileido Vitorijos „Baskonia“ krepšininkams. 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts