„Bucks“ atsisakė J. Kiddo paslaugų, kurį apsaugoti bandė ir G. Antetokounmpo

Milvokio „Bucks“ priėmė nelengvą sprendimą – atleisti trenerį. „Bucks“ ekipos vyriausiojo trenerio kėdę Jasonas Kiddas yra priverstas užleisti po praleistų 3,5 metų komandoje.

Šiuo metu „Bucks“ savo sąskaitoje turi 23 pergales ir 22 pralaimėjimus bei nukrito į aštuntąją Rytų konferencijos vietą. Yra spėjama, kad būtent tokia vieta netenkino klubo vadovų ir todėl buvo atsisakyta J. Kiddo paslaugų.

Taip pat yra skelbiama, kad strategas neturėjo tvirtų santykių su klubo vadovybe. J. Kiddas 2013 metais pradėjo trenerio karjerą ir po metų praleistų Bruklino „Nets“, persikėlė į Milvokį.

Tiesa, ne visi norėjo trenerio atleidimo. J. Kiddas pasakojo, kad likus 15 minučių iki priimto sprendimo jis sulaukė skambučio iš Giannio Antetokounmpo. Graikas tikino, kad komanda priima neteisingą sprendimą ir pats siūlėsi paskambinti vadovams bei prašyti agento, kad situacija būtų pakeista. J. Kiddas graikui tiesiog padėkojo už ištikimybę ir žinojo, kad jis nieko nebegali padaryti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts