„Bulls“ treniruotėje po muštynių N. Mirotičius atsidūrė ligoninėje

Čikagos "Bulls" ekipa ketvirtadienio naktį pradės NBA sezoną rungtynėse su Toronto "Raptors". Tačiau neabejojama, kad jose nepasirodys Nikola Mirotičius ir greičiausiai Bobby Portis.

Abu krepšininkai treniruotės metu kiek apsižodžiavo ir susistumdė. Skelbiama, kad po to N. Mirotičius du kartus bandė trenkti savo komandos draugui, tačiau nesėkmingai. B. Portis atsakė itin stipriu smūgiu, kuris pasiuntė ispaną į nokdauną.

N. Mirotičius kelias minutes pagulėjo ant žemės ir buvo išvežtas į ligoninę. Ten buvo nustatyta, kad jam lūžo du skruostikaulio kaulai, o dėl to jam prireiks ir operacijos.

N. Mirotičius nežais mažiausiai kelias savaites ir yra spėjama, kad B. Portis bus suspenduotas komandos vadovybės. Būtent vienas iš šių krepšininkų turėjo užimti startinio sunkiojo krašto poziciją. Dabar šansas gali atsirasti komandos naujokui Lauri Markkanenui.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts