C. Barkley JAV komikui atskleidė neįtikėtiną istoriją, dėl kurios jis NBA mače žaidė girtas (VIDEO)

NBA karjerą jau baigęs ir dabar lygos apžvalgininku dirbantis Charlesas Barkley apsilankė JAV komiko Jimmy Kimmelio laidoje, kurioje gerbėjams atskleidė negirdėtą ir juoką keliančią istoriją.

Amerikietis prisiminė, kaip jis išgirdęs agento žodžius patikėjo, jog bus iškeistas į „Lakers“ ekipą, o tai jis nusprendė atšvęsti pasikviesdamas draugus ir vartodamas alkoholį. Visgi, vos po kelių valandų jo agentas žaidėjui pranešė nemalonią naujieną – „76ers“ paskutinę akimirką atšaukė mainus ir amerikietis turėjo tos pačios dienos vakare rungtyniauti NBA rungtynėse.

„Pamenu kartą, kai galvojau, jog buvau iškeistas į „Lakers“. Man iš ryto paskambino agentas, kuris pranešė, jog beveik užbaigti mainai, kuriuose aš persikelčiau į Los Andželą. Todėl pasikviečiau du draugus ir maždaug 11:30 val. mes pradėjome švęsti. Aš labai džiaugiausi šiais mainais, tačiau maždaug po trijų valandų man paskambino agentas, kuris pranešė blogą žinią – „76ers“ atšaukė mainus ir tą dieną manęs laukė rungtynės. Apie tas rungtynes aš neprisimenu visiškai nieko. Visų pirma aš buvau labai supykęs, tačiau tuo pačiu buvau ir labai girtas. Neprimenu nieko kas įvyko tame mače. Nemeluosiu – buvau visiškai girtas, nes švenčiant išvykimą iš Filadelfijos mes išgėrėme ne vieną gėrimą“, – prisipažino C. Barkley.

Buvęs krepšininkas taip pat atskleidė, jog tai nebuvo vienintelis kartas, kai jis žaidė jusdamas alkoholio pasėkmes. Tiesa, jis vėliau bandė teisintis, kad kitais atvejais jam teko rungtyniauti jaučiant pagirias, o šis kartas buvo vienintelis, kai jis rungtyniavo girtas.

Beje, internautai netruko išsiaiškinti, kuriuo metu įvyko minėtas įvykis ir pateikė du galimus variantus mačui, kurį C. Barkley žaidė girtas. Stebėtina, tačiau abejuose šiuose mačuose jo statistika buvo puiki – viename jis įmetė 15 taškų, surinko 19 atkovotų kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o kitame pasižymėjo 20 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts