„Cirkle K“ tapo „Betsafe–LKL“ partneriu

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“ ir stipriausia Lietuvos krepšinio lyga „Betsafe–LKL“ pasirašė dvejų metų trukmės bendradarbiavimo sutartį. Pagal ją „Circle K“ tapo vienu pagrindinių lygos rėmėjų.

„Niekas neabejoja, kad „Circle K“ yra savo srities lyderis, o jėgų suvienijimas abi puses daro dar stipresnes, – įsitikinęs LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – Naujas partneris atspindi pagrindines mūsų vertybes: dinamiškumą, komandinę dvasią bei lyderystę.“

Kanados kapitalo įmonei „Alimentation Couche-Tard“ priklausanti bendrovė „Circle K Lietuva“ nuolat dalyvauja socialinėse iniciatyvose ir prisideda prie visuomenei reikšmingos veiklos.

„Kiekvienoje šalyje, kurioje veikiame, stengiamės stiprinti savo indėlį į bendruomenę. Lietuvoje pagrindinė mūsų socialinė veikla nukreipta į socialiai pažeidžiamus vaikus, kuriems skirtus dienos centrus padedame įkurti ir išlaikyti. Tačiau mums taip pat svarbu prisidėti ir stiprinti tai, kas ant kojų pakelia visą tautą – populiariausią Lietuvoje sporto šaką krepšinį, nes patys esame neatsiejama jo dalimi“, – sako „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.
Jo teigimu, „Circle K“ didžiuojasi savo indėliu į krepšinio lygos „Betsafe–LKL“ stiprinimą.

„Circle K“ ir Lietuvos krepšinio lygos bendradarbiavimo sutartis bus peržiūrima 2019-aisiais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts