D. Motiejūno ekipa pergale pradėjo Eurolygos sezoną

Pirmąją pergalę 2021-2022 metų Eurolygos sezone iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa. Prancūzijos klubas 75:63 (22:15, 16:13, 18:16, 19:19) įveikė Atėnų „Panathinaikos“.

Namų arenos komanda jau nuo pat pradžių perėmė kontrolę į savo rankas, o po pirmojo ketvirčio pirmavo 22:15, o po antrojo – 48:38. Pirmajame kėlinyje ekipa laikėsi ant itin rezultatyviai žaidusio ir 12 taškų surinkusio Mike'o Jameso pečių, o antrajame iniciatyvą šeimininkams padėjo išlaikyti ir komandos draugai.

Po pertraukos vaizdas aikštėje keistis nė neketino. Atvirkščiai, „Monaco“ palaipsniui didino pranašumą ir vienu metu trečiajame kėlinyje ekipas skyrė net 17 taškų. Nors prieš pat lemiamą ketvirtį „Monaco“ turima persvara kiek sumenko, rimčiau pasipriešinti ir grįžti į kovą dėl pergalės svečiai iš Graikijos nebepajėgė.

Lietuvis Donatas Motiejūnas prie šeimininkų pergalės prisidėjo 10 pelnytų taškų ir sugriebė po krepšiais 3 kamuolius, taipogi atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Monaco“: Danilo Andjušičius 17, Mike‘as Jamesas 11, Donta Hallas, Donatas Motiejūnas ir Parisas Lee po 10, Leo Westermannas 8.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 16, Darylas Maconas 13, Georgios Papagiannis ir Jehyve Floydas po 8.