D. Sabonio dvigubo dublio nepakako laimėti prieš „Pistons“

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir patyrė pralaimėjimą. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (14-8) ekipa rezultatu 101:108 (19:32, 25:23, 31:16, 26:37) nusileido Detroito „Pistons“ (9-14) krepšininkams.

Rungtynės buvo permainingos ir kiekvienas kėlinys susiklostė skirtingai. Tiesa, susitikimo pradžioje mūsiškio komanda žaidė tragiškai ir neatsilaikė prieš varžovų puolimą. Antrasis ketvirtis jau buvo ramesnis ir jame didesnių pakitimų neįvyko, o žaidėjai nuėjo į ilgąją pertrauką.

Antroje mačo dalyje pavyko sužaisti puikų kėlinį ir ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išsiveržti į priekį. Visgi, lemiamas kėlinys nebuvo sėkmingas ir jame geriau sužaidė „Pistons“ žaidėjai.

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 18 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo metimą, tačiau taip pat pats gavo bloką.

Rezultatyviausias komandoje buvo T. J. Warrenas su 26 taškais.

Nugalėtojų gretose B. Griffinas ir A. Drummondas pelnė po 25 taškus.