D. Sabonis atsigavo, tačiau „Pacers“ vėl patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis su savo komanda patyrė dar vieną stiprų pralaimėjimą. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (32-18) komanda svečiuose nusileido Vašingtono "Wizzards" (22-29) ekipai rezultatu 107-89 (35:25, 24:20, 23:24, 25:20).

Jau nuo pirmo kėlinio namai išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu, o prieš ilgąją pertrauką skirtumą dar padidino. Antroje rungtynių dalyje niekas per daug nesikeitė ir Vašingtono krepšininkai užtikrintai keliavo link pergalės.

D. Sabonis žaidė 23 minutes ir pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškiai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 2 kartus ir vėl prasižengė 5 kartus.

"Pacers": Thaddeusas Youngas 13, Bojanas Bogdanovičius 12, Dougas McDermottas 12, TJ Leafas 12.

"Wizzards": Bradley Bealas 225, Jeffas Greenas 23, Chassonas Randle 13.