D. Sabonis grįžo kovingas, tačiau „Pacers“ krito Filadelfijoje (VIDEO)

Po kojos traumos pailsėjęs is sugrižęs lietuvis toliau padeda savo komandai kovoti dėl pergalių, tačiau šį kartą rimčiau pasipriešinti priešininkams nepavyko. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (42-25) komanda svečiuose turėjo pripažinti Filadelfijos "76ers" (42-25) krepšininkų pranašumą rezultatu 89-106 (25:26, 34:25, 11:21, 19:34).

Pirmame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau jį vienu tašku laimėjo namų komanda. Visgi antrame ketvirtyje lietuvio ekipai pavyko išsiveržti į priekį ir į ilgąją pertrauką išeiti pirmaujant. Antroje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir namai žaidė žymiai agresyviau, kas leido laimėti du likusius kėlinius dideliu skirtumu.

D. Sabonis žaidė 21 minutę ir pelnė 9 taškus (1/7 dvitaškiai, 7/12 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir tiek pat atliko rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, tačiau padarė 5 klaidas ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias jo komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius su 18 taškų.

Nugalėtojų gretose Joelas Embiidas surinko 33 taškus, dar 16 pridėjo Tobiasas Harrisas.