D. Sabonis buvo puikus ir vienas lyderių, tačiau jį pristabdė trauma (VIDEO)

Dar vienas lietuvis NBA lygoje demonstruoja solidų krepšinį ir yra vienas iš komandos lyderių. Domantas Sabonis šios nakties rungtynėse atstovaudamas Indianos "Pacers" (40-21) vėl pademonstravo puikų žaidimą, tačiau pergalės pasiekti prieš Detroito "Pistons" (29-30) nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 109-113 (20:36, 31:19, 26:29, 32:29).

Nors galutinis rezultatas atrodo artimas, tačiau jau pirmame kėlinyje namuose žaidę Detroito krepšininkai susikūrė dviženklį pranašumą. Dar prieš ilgąją pertrauką svečiai bandė jį sušvelninti, tačiau trečiame kėlinyje skirtumas vėl padidėjo, o ketvirtamė kėlinyje pasivyti priešininkų nepavyko.

D. Sabonis per 26 minutes pelnė 23 taškus (9/13 dvitaškiai, 5/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau prasižengė 5 kartus, o rungtynių pabaigoje išsisuko čiurną pastatęs pėdą ant varžovo kojos.

Rezultatyviausias mūsiškio ekipoje buvo Bojanas Bogdanavočius su 25 taškais, Darrenas Collinsonas pridėjo 21.

Nugalėtojų gretose Andre Drummondas surinko 26 taškis, Blake Griffinas 20, Luke Kennard 19.