„Dame Time“: D. Lillard tritaškis pražudė „Lakers“, „Warriors“ susidorojo su be trenerio likusia „Spurs“ (VIDEO)

Damianas Lillardas ir toliau įjungia „Dame Time“ (Dame‘o laikas) rungtynių pabaigoje. Portlando „Trail Blazers“ 113:110 palaužė Los Andželo „Lakers“, o paskutinę sekundę tritaškį smeigęs gynėjas ir tapo pagrindiniu pergalės kalviu.
„Lakers“ ekipa pavyzdingai panaikino 18 taškų deficitą. Per pirmą kėlinį 41 tašką praleidę jaunieji „Lakers“ krepšininkai atsitiesė, tačiau tik tam, kad juos pražudytų D. Lillardas.

Likus 16 sekundžių iki rungtynių pabaigos Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as pataikė išlyginamąjį tritaškį. Tačiau „Blazers“ žvaigždė turėjo tam atsaką, smeigė tritaškį per kur kas aukštesnio Brandono Ingramo rankas ir tradiciškai po pergalingo metimo rodė kiek valandų.

D. Lillardas iš viso šiose rungtynėse pelnė 32 taškus, Jusufas Nurkičius pridėjo 28, o C.J. McCollumas 22 (5/8 trit.).

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai žaidė Brookas Lopezas pelnęs 27 taškus, o Kyle‘as Kuzma pridėjo 22.

Tuo tarpu Oklendo „Warriors“ po pertraukos susitvarkė su San Antonio „Spurs“ ir šventė pergalę 112:92.

Panaikinę turėtą 19 taškų deficitą ir įjungę aukštesnę pavarą „Warriors“ antrąją rungtynių dalį laimėjo 25 taškų skirtumu. O visą vainikavo „Spurs“ stratego pyktis ketvirtame kėlinyje. Už nepasitenkinimą arbitras Greggas Popovichius gavo dvi technines pražangas ir buvo priverstas palikti aikštę.

„Warriors“ gretose rezultatyviausias buvo Klay Thompsonas pelnęs 27 taškus (5/8 trit.), 24 pridėjo Kevinas Durantas (8 atk. k.), 21 Stephenas Curry (8 atk. k.) ir 16 Draymondas Greenas (7 rez. perdavimai).

„Spurs“ gretose išsiskyrė LeMarcusas Aldridge‘as pelnęs 24 taškus (10 atk. k.), Kyle‘as Andersonas pridėjo 16.