Donatas Zavackas grįžtą į „Rytą“

Zavackas - „Ryto" sporto direktorius

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas, sostinėje rungtyniavęs 2008-2010 metų sezonuose, vėl grįžtą į Vilnių. Nors pats klubas tokios žinios dar oficialiai nepaskelbė, Lietuvoje gandai sklinda greitai ir neretai greitai tampa realybę. Tiesa, D. Zavackas krepšininko karjerą jau seniai baigęs ir į „Rytą“ grįžta ne kaip krepšininkas, o kaip sporto direktorius.

Šiose pareigose šis žmogus jau turi sukaupęs šiek tiek patirties – 2017 metais jis sėdo į Klaipėdos „Neptūno“ sporto direktoriaus kėdę, kurioje praleido du su puse metų – iki praėjusių metų sausio, kuomet iš šių pareigų buvo atleistas.

Iki šiol sporto direktoriumi Vilniaus „Ryte“ dirbo ir komandos vyriausiuoju treneriu dirbęs Donaldas Kairys, tačiau po to, kai pastarasis dėl prastų rezultatų buvo atleistas iš šių pareigų, jo galimybės tęsti sporto direktoriaus darbą neatrodė didelės.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts