Dviejų pratęsimų pareikalavusioje kovoje „Zenit“ triumfas prieš CSKA

VTB Vieningosios lygos pusfinalio antrosiose rungtynėse dramatišką pergalę iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa. Xavi Pascualio auklėtiniai tik po dviejų pratęsimų 101:97 (15:18, 16:21, 20:20, 24:16, 26:22) nugalėjo Maskvos CSKA krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išlygino rezultatą 1-1.

Rungtynes atkakliau pradėjo svečių krepšininkai, kurie pirmąją rungtynių dalį turėjo neženklų pranašumą. Trečiajame kėlinyje CSKA ekipa susikrovė rekordinę 12 taškų persvarą. Ketvirtajame šeimininkai jau per pirmąsias minutes išlygino rezultatą, o likus rungtyniauti mažiau nei 10 minučių pirmavo trimis taškais.

Iki ketvirtojoje ketvirčio pabaigos likus vos 4 minutėms kuriozišką tritaškį trijų varžovų apsuptyje smeigęs Shengelia išlygino rezultatą 75:75. Vis tik, atkaklios rungtynės tęsėsi per pratęsimą. Vis tik antrojo pratęsimo metu Išsekę CSKA žaidėjai nebepavijo „Zenit“ diktuojamo tempo ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Nugalėtojus tradiciškai į pergalę vedė Kevinas Pangosas, kuris per 41 žaidimo minutę pelnė 27 taškus (3/8 trit., 7/12 dvit., 4/4 badu.) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Artūras Gudaitis dėl patirtos traumos vis dar negalėjo padėti „Zenit“ ekipai.