Eurolyga gyvai: „Baskonia“ – „Žalgiris“

„Žalgiris" neturėjo vargo su baskais Kaune

Per paskutines 10 Eurolygos rungtynių net 8 pergales iškovojęs Kauno „Žalgiris“ tęsia sėkmingą žygį per krepšinio Europą. Šią dvigubą Eurolygos savaitę Lietuvos čempionai leidžia Ispanijoje, kur trečiadienį rungtyniavo su „Valencia Basket“ ekipa, o jau šiandien jų laukia kovingųjų baskų testas Vitorijoje.

„Baskonia“ yra išties įdomi komanda, ir ne vien todėl, kad jos spalvas gina du lietuviai krepšininkai – Tadas Sedekerskis bei Rokas Giedraitis. Tai – komanda, kuri gali nukauti bet kurį varžovą jei jai leidžiama žaisti greitai ir daug bėgti, jei ji pagauna polėkį. Kita vertus, ši ekipa gali pralaimėti ir daug silpnesniam varžovui, jeigu nesiseka šios ekipos lyderiams R. Giedraičiui, Pierria Henry ar Alecui Petersui.

Pirmajame mače Kaune net 18 tritaškių realizavęs „Žalgiris“ nupūtė baskus nuo žemės paviršiaus rezultatu 92:73, bet Vitorijoje pasiekti pergalę net ir minimaliu skirtumu bus nelengva.

Rungtynių pradžia – 22:00 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts