Taiklus D. Sabonis savo dvigubu dubliu padėjo nugalėti „Pistons“ (VIDEO)

NBA lygoje vienam lietuviui iškritus dėl traumos liko tik vienas mūsų šalies atstovas, kuris sėkmingai šią naktį prisidėjo prie komandos pergalės. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (46-32) ekipa pademonstravo solidų žaidimą namuose ir nugalėjo Detroito "Pistons" (39-38) rezultatu 111-102 (23:33, 36:22, 28:25, 24:22).

Pirmasis kėlinys tikrai nebuvo sėkmingas mūsiškio ekipai ir ji atsiliko dviženkliu skirtumu, tačiau jau antrame kėlinyje "Pacers" ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį. Antroje rungtynių dalyje pavyko ir toliau keletą taškų pranokti savo varžovus iš Detroito bei triumfuoti susitikime.

D. Sabonis pademonstravo ypatingai taiklų metimą ir per 24 minutes pelnė 18 taškų (8/10 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė 6.

Rezultatyviausi komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius ir Thadeusas Youngas, kurie pelnė po 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Wayne Ellingtonas 26, Reggie Jacksonas 22, Andre Drummondas 18.