Blankiai atrodęs „Žalgiris“ patyrė skaudžią nesėkmę namuose prieš „Real“

Skaudžiausią sezono nesėkmę Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgiris“, kuris namuose nepasipriešino „Real“ klubui.

Puolime strigę kauniečiai prieš varžovus patyrė skaudžią nesėkmę 21 taško skirtumu 66:87.

Susitikimo pradžioje žalgiriečiams sunkiai sekėsi pralaužti varžovų puolimą ir po penkių minučių jie vis dar buvo pelnę vos du taškus (2:8). Po minutės pertraukėlės „Žalgiriui“ pavyko atgaivinti puolimą, tačiau persverti rezultato pirmajame kėlinyje jiems nepavyko (16:18).

Įpusėjus antrajam kėliniui po Kevino Pangoso metimo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pagaliau įsiveržė į priekį (26:25), tačiau varžovai netruko perimti iniciatyvos į savo rankas ir laimėjo atkarpą 10:0. Po dviejų kėlinių varžovų persvara siekė devynis taškus (31:40).

Trečiojo kėlinio metu varžovų persvara ir toliau kilo, kol galiausiai ji pasiekė rekordinę 19 taškų persvarą (42:61). Tiesa, kėlinio pabaigoje žalgiriečiams pavyko sumažinti persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 13 taškų (50:63).

Paskutiniame kėlinyje varžovai nebuvo nusiteikę juokauti ir netrukus įgijo 20 taškų persvarą (53:73) ir rungtynių rezultatas jau buvo aiškus. Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes Š. Jasikevičius į aikštę įleido ir savo jauniausius žaidėjus – Martyną Arlauską ir Gytį Masiulį, kuriems pavyko pelnyti pirmuosius savo taškus Eurolygoje.

Kauniečiams nepavyko sustabdyti Madrido ekipos talento Luka Dončičiaus, kuris mačą pabaigė pelnęs 28 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 35 naudingumo balus.