Fantastiškas J. Valančiūnas padėjo iškovoti dar vieną „Grizzlies“ pergalę (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis užfiksavo dar vieną rezultatyvų pasirodymą ir padėjo komandai pasiekti pergalę. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" ekipa namuose nugalėjo Jutos "Jazz" krepšininkus rezultatu 114-104 (29:23, 31:30, 24:26, 30:25).

Rungtynės nebuvo lengvos, tačiau jau nuo pirmo kėlinio pirmauti pradėjusi mūsiškio ekipa nesustojo ir toliau žaidė užtikritnai. Prieš ilgąją pertrauką pavyko išlaikyti pranašumą ir tik trečiame ketvirtyje svečių komanda sušvelnino rezultatą. Visgi lemiamas kėlinys geriau susiklostė lietuvio komandai.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 27 taškus (12/17 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Rezultatyvesnis komandoje buvo tik Mike Conley su 28 taškais, 15 pridėjo Ivan Rabb.

Pralaimėtojų gretose Donovanas Mitchellas surinko 38 taškus, Joe Inglesas 14, Kyle Korveris 13.