Fantastiškas J. Valančiūnas tapo komandos lyderiu ir atnešė pergalę

NBA lygoje dar vieną svarbią pergalę pasiekė mūsiškis, kuris buvo komandos lyderis. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (32-32) namuose pranoko Atlantos „Hawks“ (19-46) rezultatu 118:101 (38:18, 28:27, 27:33, 25:23).

Jau pirmame kėlinyje matėsi totalus „Grizzlies“ pranašumas, kurio dėka jie išsiveržė į priekį dviženkliu taškų skirtumu. Tiesa, sekantys ketvirčiai buvo apylygus arba net palankesni „Hawks“ krepšininkams, bet lietuvio ekipai pakako susikūrto pranašumo.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus.

Jam talkino J. Morantas su 24 taškais, 17 pridėjo J. Jacksonas.

Pralaimėtojų gretose J. Collinsas pasižymėjo 27 taškais, T. Youngo sąskaitoje 16.