G. Masiulis pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, o „Neptūnas“ pratęsime palaužė „Šiaulius“

lkl.lt

Klaipėdos „Neptūno“ (16/4) komanda įsirašė į sąskaitą nelengvą pergalę „Betsafe–LKL“, kur svečiuose tik po pratęsimo 106:103 (28:20, 21:29, 24:25, 20:19, 13:10) pranoko „Šiaulius“ (3/17).

Kuomet šeimininkams pakovoti dėl pergalės (89:93) liko 3 minutės ketvirtame kėlinyje, sekė baudų metimų išbandymas: Benas Griciūnas iš pradžių pataikė du baudų metimus, vėliau vieną pridėjo Evaldas Šaulys, o galiausiai B. Griciūnas dar vienu metimu rezultatą lygino – 93:93.

Klaipėdiečiai, be taškų gyvenę pusketvirtos minutės, turėjo kamuolį lemiamos atakos metu, bet Deivido Gailiaus klaida neleido išplėšti pergalės.

7:0 – tokia atkarpa „Neptūnas“ pradėjo pratęsimą. Į tai „Šiauliai“ sureagavo ir deficitą vėl nurėžė iki 2 taškų – 100:102. Svarbiausius taškus rinko E. Šaulys, po kurio tolimo šūvio, likus 10 sek., komandas skyrė taškas (103:104), tačiau Džiugas Slavinskas greitu išpuoliu įtvirtino pergalę „Neptūnui“.

Gytis Masiulis surinko 21 tašką ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“. Tuo tarpu D. Gailiui tai buvo kol kas geriausios sezono rungtynės – jis pelnė 20 taškų.

„Neptūnas“ startavo geriau ir pirmame kėlinyje buvo įgavęs 11 taškų persvarą, tačiau ji ištirpo ir trečią ketvirtį komandos pradėjo tvyrant lygybei – 49:49. Apylygė kova tęsėsi ir po ilgosios pertraukos. Po spurto 9:0 „Neptūnas“ vėl svarstykles pakreipė savo naudai (82:77) ir ketvirtame kėlinyje valdė situaciją iki paskutinių trijų minučių.