Giedraičio vedama „Baskonia“ pratęsė pergalių seriją

Eurolygos 27-ojo turo rungtynėse Roko Gedraičio vedama Vitorijos „Baskonia“ (14-13) pratęsė pergalių seriją.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 91:66 (15:21, 28:11, 25:26, 23:8) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (11-16) ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo svečių krepšininkams, kurie įpusėjus kėliniui pirmavo penkiais taškais. Pirmajame rungtynių ketvirtyje sunkiai sekėsi įsivažiuoti lietuviams, kurie per pirmąsias penkias žaidimo minutes suklydo tris kartus. O svečiai kėlinį užbaigė turėdami 6 taškų pranašumą.

Šeimininkai antrąjį ketvirtį pradėjo surengdami greitomis atakomis ir neilgai trukus išlygino rezultatą. Įpusėjus kėliniui Graikijos klubas įklimpo į gilią duobę, o Roko Giedraičio tritaškiai leido šeimininkams susikrauti dviženklį pranašumą, kurį „Baskonia“ krepšininkai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė reikalingą pergalę siekiant patekimo į atkrintamųjų etapą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Rodo Giedraitis, kuris per 25 ant parketo praleistas minutes pelnė 20 taškų (3/6 trit., 4/4 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuoliį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 17 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (2/2 trit., 1/1 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimis.