Grigonio sugrįžimas pažymėtas CSKA dramatiška pergale

Eurolygos 9-ojo turo rungtynėse Maskvos CSKA (6-3) iškovojo dramatišką pergalę ir po trijų iš eilės nesėkmių sugrįžo į pergalių kelią. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 74:73 (17:19, 22:19, 19:21, 16:14) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (6-3) krepšininkus, kuriems tai buvo pirmoji nesėkmė po penkerių iš eilės laimėtų rungtynių.

Po nugaros traumos ant parketo sugrįžęs Marius Grigonis aikštelėje praleido 15 minučių ir pelnė 10 taškų (2/4 trit., 1/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Tai buvo vos antrosios Eurolygos rungtynės lietuviui šiame sezone.

Abi komandos rungtynėse kovėsi taškas į tašką. Beveik visą ketvirtąjį kėlinį CSKA turėjo neženklų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat paskutinių rungtynių sekundžių.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Gabrielis Lundbergas, kuris per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/2 trit., 4/9 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Derrickas Williamsas, kuris per 31 minutę į CSKA krepšį įmetė 20 taškų (2/2 trit., 4/9 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

CSKA: Gabrielis Lundbergas 14, Joelis Bolomboy'us 12, Marius Grigonis 10, Aleksejus Švedas 9.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 20, Ante Žižičius 16, Scottie Wilbekinas 9.