Ispanijoje – pirmoji „Barcelona“ ekipos nesėkmė

Pirmąją nesėkmę Ispanijos ACB pirmenybėse patyrė praėjusio sezono čempionai „Barcelona“ (9-1) krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 79:87 (21:19, 17:16, 25:28, 16:24) neprilygo „Valencia“ (6-4) ekipai.

Rungtynėse petys petin vyko iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios, kai rezultatas buvo lygus 63:63. Vis tik prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Valencia“ sužaidė puikią atkarpą 14:2 ir pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą.

Rokas Jokubaitis rungtynėse ant parketo praleido 13 minučių ir pelnė vos 3 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nuo pralaimėjimo „Barcelona“ ekipos neišgelbėjo ir fenomenalus Nikola Mirotičiaus pasirodymas. Ispanas per 25 žaidimo minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.) ir atkovojo 2 atšokusius kamuolius.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jasielis Rivero, kuris aikštelėje praleido 23 minutes ir į „Barcelona“ ekipos krepšį įmetė 18 taškų (7/8 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, kartą atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 25 naudingumo balus.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 22 , Nicolas Laprovittola 13, Brandonas Daviesas 12, Kyle'as Kuricas 11.

Valencia“: Jasielis Rivero 18, Xavi Lopezas-Arostegui 17, Bojanas Dubljevičius 15, Klemenas Prepeličius 11.