„Žalgiris“ siekia susitarimo su neišnaudotu NBA talentu

Žalgiris arti susitarimo su žaidėju iš NBA

Kauno „Žalgiris“ ir toliau aktyviai tęsia naujos komandos projektavo darbus ir dar iki NBA vasaros lygos siekia išspręsti pagrindinį atakų organizatoriaus klausimą. Pranešama, kad Lietuvos čempionai arti susitarimo su įžaidėju Emmanueliu Mudiyai.

E.Mudiyai 2015-ųjų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas net septintuoju šaukimu ir per penkerius metus rungtyniavo tokiose komandose kaip Denverio „Nuggets“, Niujorko „Knicks“ ir Jutos „Jazz“.

25 metų 191 cm ūgio krepšininko prioritetas visada buvo NBA. Dėl šios siekiamybės gynėjas praėjusį sezoną netgi nerungtyniavo jokioje komandoje, nors turėjo galimybių tęsti karjerą G lygoje arba Europoje.

Sėkmingiausias gynėjo sezonas NBA lygoje buvo 2018-2019 metais. Tuo metu E.Mudiay atstovavo Niujorko „Knicks“ ekipą ir vidutiniškai rinkdavo 14,8 taško, atkovodavo 3,3 atšokusio kamuolio bei atlikdavo 3,9 rezultatyvaus perdavimo per 27 aikštelėje praleistas minutes.

Jo potencialą NBA apribojo pataikymas iš toli. Mudiay karjeros tritaškių taiklumas siekia 32,3 proc. Geriausią savo sezoną, 2017-2018 m. Denveryje, gynėjas realizavo 37,3 proc. tolimų metimų. Prasčiausiai jam sekėsi tą patį sezoną po mainų persikėlus į Niujorką, kur jo taiklumas krito iki 19,6 proc.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts